Energie ČS podporuje Týmuj – českou online službu pro organizaci sportovních týmů

Stejně jako fandíme zdravému životnímu prostředí, a proto podporujeme výkup elektřiny z obnovitelných zdrojů, fandíme i zdravému životnímu stylu, sportu a aktivnímu pohybu. Proto spolupracujeme s Týmuj, které již od roku 2008 pomáhá sportovcům s organizací jejich sportovních aktivit s heslem „Není důležité vyhrát, ale sejít se“.

V rámci webových stránek a mobilní aplikace Týmuj jsme realizovali část naší podzimní kampaně „Posíláme vám energii“ a také jsme se podíleli na přípravě několika videí ze série Týmuj roadshow, ve kterých Týmuj představuje a podporuje zajímavé sportovní oddíly a mužstva z celé České republiky a z různých výkonnostních úrovní.

Týmuj pomáhá sportovcům se sejít již 11 let

Týmuj vzniklo v roce 2008 jako webový portál pro usnadnění organizace sportovních týmů všech výkonnostních úrovní. V roce 2017 byl webový portál rozšířen o mobilní aplikaci s novými funkcemi a moderním designem. Týmuj je poskytováno všem uživatelům zdarma, za dobu své existence eviduje již přes 220 000 registrovaných uživatelů a 20 000 založených týmů.